[OL]4you na

Slavnost vína přinese skvělou zábavu. Hostem večera bude Monika Bagárová

Chystaný 7. ročník společenské události moravského podzimu se ponese opět v duchu kvalitního vína, jídla a dobré zábavy. Hotel NH Collection Olomouc Congress spolu s Radiem Haná vás srdečně uvítají již 18. listopadu v prostorách hotelu. O atmosféru nezapomenutelného večera se postará smyčcové trio Inflagranti, zpěvačka Monika Bagárová a moderátor Jan Smetana.

Slavnost vína přinese skvělou zábavu. Hostem večera bude Monika Bagárová

"Těšit se můžete na  moravská i špičková vína z Itálie, Portugalska, Slovenska a jižní Ameriky doplněná o gastronomické lahůdky šéfkuchaře Miroslava Fojtíka a jeho týmu. Nechte se překvapit," láká na akci podzimu Tomáš Rousek, ředitel hotelu NH Collection Olomouc Congress, kde se Slavnost vína tradičně koná. 

A na co se kromě dobrého vína a výtečné gastronomie můžete těšit? Svou energii, spolu s elektrickými smyčcovými nástroji ve spojení s klasickou i moderní hudbou, vnese do sálu trio Inflagranti. Svůj hlas přidá finalistka Česko Slovenské SuperStar Monika Bagárová a o nevšední hudební zážitky je postaráno. Celým večerem návštěvníky provede moderátor České televize Jan Smetana.

"A to není zdaleka vše. K tanci a poslechu zahraje profesionální moravská kapela Kanci Paní Nadlesní, v restauraci Sal de Mar zazní hity od DJ Radia Haná a připraven je pro vás i zážitkový fotokoutek s rekvizitami, těšíme se na vás," dodává závěrem Marek Berger, ředitel spolupořádající eventové agentury Forsberg.

Vstupenky na akci jsou dostupné formou partnerství i volného prodeje. Více se dozvíte na webu, pro informace ohledně volných vstupenek pište na e-mail l.nemeckova@nh-hotels.com.

FOTO: archiv pořadatele

reklama