[OL]4you na

Kam vyrazit v říjnu? Na koncerty, premiéry, mušle, módní show i striptýz

I říjen v Olomouci slibuje silné zážitky, na které se nezapomíná. Ať už máte rádi kino, divadlo, nebo zkrátka jakoukoliv zábavu, rozhodně si přijdete na své. Akcí se koná totiž mnoho. Podívejte se s námi na výběr toho nejlepšího, co nás v říjnu čeká...

6. října si nenechte ujít gastrozážitek, který vás ohromí. V Nezvalově Arše se totiž opět budou podávat mušle, a to od 17:00 do 22:00. Více zde.

Hned další den, tedy 7. října od 18:00, se v Cafe New One koná dlouho očekávaná společenská událost - Local Event s pořadovým číslem 7. Nabídne skvělou zábavu, Kapitána Dema i charitativní podtext. Více o akci se dočtete zde

Páteční podvečer bude patřit také premiéře v Moravském divadle Olomouc. Muzikál Hello, Dolly v 19:00 přenese diváky do hollywoodských studií a vztahů za filmovým plátnem. V hlavní roli Dolly se představí vynikající herečka a zpěvačka Natálie Tichánková (rozhovor s ní si můžete přečíst tady). Vstupenky pořídíte zde.

A páteční večer bude patřit i hudbě. V Sklubu zahraje kapela Gaiah Mesiah. Jako vždycky s sebou přivezou hromadu skvělé muziky, energie a kvalitní zábavy pro všechny. Klub se otevírá v 18:00, vstupenky seženete tady.

A v Sklubu zůstaneme i v sobotu - 8. října se tu totiž uskuteční koncert Chinaski. Tato oblíbená parta muzikantů vydala novou desku a vyrazila na koncertní křty, z nichž právě jeden můžeme zažít na vlastní kůži v Olomouci. Více o koncertu a vstupenkách se dozvíte v článku.

9. října se uskuteční zápasy v kleci. Clarion Congress Hotel totiž od 18:00 hostí 10. ročník Cage Fight Olomouc. A návštěvníci se rozhodně mají na co těšit. Více zde.

Pondělí 10. října tradičně patří charitativnímu prodeji polévek. Na Horním náměstí se od 11:00 pod hlavičkou Dobrého místa pro život koná Den lidí bez domova. Tentokrát bude nachystáno rekordní množství misek a výběr polévek bude více než lákavý. Veškeré informace naleznete tady. A naše redakce je hrdým partnerem akce. Potkat se s námi můžete hned v 11:00.

10. října také startuje festival rozhlasové tvorby Prix Bohemia Radio. Nabídne bohatý program a herce Igora Bareše jako čestného prezidenta festivalu. Veškeré podrobnosti najdete na webu. Festival trvá do 13. října.

11. října se v Divadle Tramtarie uskuteční první premiéra nové sezony. V 19:00 začínají Horory z manželských ložnic. Premiéra, jak už to tak v Tramtarii bývá, je beznadějně vyprodaná, ale nezoufejte. V programu si zcela jistě najdete jiné datum či jiné představení.

12. října hostí Bounty Rock Cafe Brighton Blues Cartel. A koncert těchto hudebníků bude stát za to. Startuje se ve 20:00, vstupenky pořídíte tady.

Do 13. října můžete navštívit unikátní kavárnu POTMĚ, která parkuje na Horním náměstí od 8. října. Vychutnat si tu lze nejen lahodnou kávu, ale také doprovodný program. Podrobnosti naleznete tady.

13. říjen je spojen s módní přehlídkou Beaty Rajské. Akci pořádá Okresní hospodářská komora a koná se v Domě u parku. Zde jsou podrobnosti.

Do 14. října trvá oblíbená akce s názvem Rozkvetlé památky. Květinová aranžmá tentokrát zdobí tři kostely v Olomouci - Husův sborKostel Zvěstování Páně na Dolním náměstí a kostel sv. Cyrila a Metoděje v Hejčíně. A je to nádhera...

14. až 19. října hostí Telegraph akci s názvem Má vlast EDIT 05. Nejvyšší patro Telegraphu se exkluzivně otevře veřejnosti a promění se na dočasný showroom. Prezentovány tu budou české módní značky, šperky i bytové doplňky. Návštěvníci si vše budou moci prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit. Více zde.

15. a 16. října se na Výstavišti Flora koná Svět kostek. Výstava, která potěší jak malé, tak velké návštěvníky... Veškeré podrobnosti se dočtete tady.

Říjnový TTalk nabídne majitele olomoucké televize ZZIP Zdenka Zukala. Preferuje práci v médiích, nebo se raději věnuje vlastní tvorbě? Jaké bylo natáčet hudební klipy s Mňágou a čím je to jiné než cestopis o Japonsku? Jakým směrem se podle něj Olomouc vydává? To vše a mnohem víc zodpoví TTalk už 18. října. Více zde.19. říjen v Jazz Tibet Clubu bude patřit koncertu, a ne ledajakému. Ve 20:00 tady vystoupí americká jazzová kapela SEXMOB. Vstupenky na tento prvotřídní hudební zážitek pořídíte tady.

To 21. října zajásají všechny dámy. V Divadle na Šantovce totiž ovládnou pódium a srdce všech přítomných Men4Queen. Vstupenky na představení, které startuje ve 20:00, seženete zde

22. října slaví narozeniny Nutrend World. A co by to bylo za narozeniny, kdyby se nekonala pořádná party?! Akce k příležitosti 4. narozenin startuje v 18:30. Podrobnosti hledejte tady.

27. října se v 19:00 v Redutě uskuteční Slavnostní koncert ke Dni vzniku samostatného československého státu v provedení Moravské filharmonie Olomouc. Více zde.

29. října vystoupí na Výstavišti Flora legendární italský zpěvák Drupi. Sobotnímu koncertu bude předcházet páteční autogramiáda. Více informací naleznete na webu.

Ve stejný den se chystá i premiéra v Divadle na cucky. Vstup zakázán je sice vyprodán, ale hned další dny se odehrají další představení tohoto nejnovějšího počinu oblíbeného olomouckého divadla. Více zde. A je se na co těšit!

29. říjen je rovněž dnem, kdy můžete navštívit koncert Coldplay. Neuskuteční se tedy v Olomouci, ale díky Premiere Cinemas se přenesete do Buenos Aires, kde se tento říjnový den koná vyprodaná show. Vy ji budete moci sledovat v pohodlí sedaček live. Předprodej již byl zahájen tady.

A to je jen stručný výčet těch nejzajímavějších událostí, které nás v říjnu čekají... Užijte si tento měsíc tak, jak vás to nejvíc baví!

reklama