[OL]4you na

V Olomouci rozkvetou památky. Nenechte si ujít kostely v objetí květin

Památky rozkvetou i v roce 2022. Přijďte se pokochat jedinečnou atmosférou, kterou od 29. září do 14. října nabídnou hned tři sakrální objekty ve městě. O výzdobu se již tradičně postarají vyhlášení floristé. A chystají se i komentované prohlídky.

V Olomouci rozkvetou památky. Nenechte si ujít kostely v objetí květin

Květinová aranžmá tentokrát zkrášlí tři kostely v Olomouci. Do projektu se zapojí Husův sbor, Kostel Zvěstování Páně na Dolním náměstí a kostel sv. Cyrila a Metoděje v Hejčíně. Výzdobu Husova sboru bude mít na starost floristka Klára Franc Vavříková z Henri Design s.r.o., kostel sv. Cyrila a Metoděje v olomoucké městské části Hejčín opatří květinami floristky Jarmila a Petra Pejpalovy z Floraservis, kostel Zvěstování Páně na Dolním náměstí obohatí o květinovou výzdobu floristka Viola Zeithamlová z Viola floristka.  

Chystají se i oblíbené komentované prohlídky. V hejčínském kostele sv. Cyrila a Metoděje jsou naplánovány na čtvrtek 29. září v 16 hodin a na čtvrtek 13. října v 15 hodin. V Husově sboru se lidé budou moci s tvůrci setkat ve čtvrtek 29. září ve 14 hodin a ve středu 5. října v 15 hodin. V Kostele Zvěstování Páně jsou prohlídky s autory připraveny na čtvrtek 29. září v 15 hodin a ve středu 5. října ve 14 hodin.

Rozkvetlými památkami se bude moci veřejnost kochat od 29. září do 14. října. Vstup do kostelů je zdarma.

reklama