[OL]4you na

Kapitán Demo rozzáří charitativní Local Event. Bude to čardáš, zlatíčka!

Už v pátek se uskuteční dlouho očekávaná společenská akce - Local Event s pořadovým číslem sedm. A slibuje opravdu nabitý program, v němž nebudou chybět módní přehlídky, pop-up stores, skvělá gastronomie, vynikající atmosféra a hvězdný Kapitán Demo. Local Event, který startuje v 18:00 v Cafe New One, bude mít navíc charitativní nádech...

Kapitán Demo rozzáří charitativní Local Event. Bude to čardáš, zlatíčka!

Organizátorky stylové party s názvem Local Event, Zuzana Sedláčková, majitelka showroomu s originální italskou módou MILLY, a Petra Neoralová, majitelka Neo Beauty Clinic, prozradily, že program bude vskutku bohatý. Chystají se módní přehlídky, zajímavé prezentace lokálních značek, partnerů akce i podporovatelů, samozřejmostí bude možnost zakoupit si módní doplňky na minimarketu, nebude chybět výtečná gastronomie, o hudební doprovod se postará  DJ Domez, rezident klubu Belmondo, a exkluzivním zážitkem bude bezesporu vystoupení Kapitána Dema. Clark Kent má Supermana, Peter Parker Spider-Mana, Jiří Burian Kapitána Dema. Mistra Světa Všeho. Tento oblíbený hudebník, producent, DJ a moderátor s poněkud výstředním alter egem slibuje pořádnou show, během níž zazní skladby jako Zlatíčka, Čardáš, ADHD nebo Hlas Lidlu a další.

"Na tento večer se opravdu moc těšíme. Bude to velké, krásné, věřím, že pro návštěvníky inspirativní a nezapomenutelné. Na programu jsme si všichni společně dávali opravdu záležet, tak doufám, že si každý přijde na své," prozradila Petra Neoralová a dodala, že tentokrát se celá akce ponese v charitativním duchu - bude se pomáhat malému Kristiánkovi. Osud byl k devítiletému chlapci až příliš krutý, přesto je Kristián veselý a šťastný kluk, jenž je obklopen milujícími blízkými. Mnohé by mu však usnadnil elektrický vozík, který pojišťovna nehradí. Vykouzlíme mu společně ještě větší úsměv na tváři? Více na localevent.cz.


Vstupenky stojí 990 korun a pořídíte je online, nebo v Cafe New One. Hlavním partnerem Local Eventu je stavební společnost Weisstaw, partnery večera jsou BCAGENCY, kteří si vzali pod patronát mediální a vizuální podobu akce.

Partnery jsou dále MAXIMALIST, Open Wine, Nixski, Škola PopuloPSS Přerovská stavební a.s., FENIX Solutions, Svatební centrum CAXA, Cafe New One, které akci spolupořádá, LOYZA, panconnect, Flora Optik, G centrum, TOPDRESS, Šperky Leona Korhoňová, SUNWELL. Podporovateli jsou PRORENTAL, Navarafoto.cz, Kytka jako Brno, Creas, Art Hair Design, kopirovani-reklama.cz, bpstavby.cz, neosportclinic.cz. Mediálními partnery jsou olomouc.cz a ol4you.cz.

FOTO: Facebook Kapitána Dema

reklama