[OL]4you na

Coldplay v Premiere Cinemas! Užijte si velkolepý přenos vyprodané show z Buenos Aires

A Sky Full Of Stars, My Universe, Fix You a další. Milujete Coldplay a jejich hity? Pak si nenechte ujít jedinečný zážitek v podobě živého přenosu velkolepé show z Buenos Aires, která slibuje nezapomenutelný zážitek. Už 29. října v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka.

Coldplay v Premiere Cinemas! Užijte si velkolepý přenos vyprodané show z Buenos Aires

Zažijte ohromující podívanou ze světového turné Coldplay Music Of The Spheres – spektakulární přímý přenos vyprodaného koncertu ze stadionu River Plate v Buenos Aires nabídne Premiere Cinemas 29. října. Koncert bude promítán zpožděně tak, aby odpovídal našemu časovému pásmu.

Aktuální koncertní tour Coldplay sklízí nadšené recenze od fanoušků i kritiků po celém světě. Zaznívají taková slova, jako ohromující, noc, kdy se píší dějiny, největší show na Zemi... Jisté je, že nás čekají ty nejlepší hity, a to na stadionu plném světel, laserů, ohňostrojů a LED náramků. Celovečerní vystoupení navíc režíruje uznávaný režisér Paul Dugdale, držitel ceny BAFTA a nominací Grammy.

Coldplay si v Premiere Cinemas můžete vychutnat v sobotu 29. října v 16:30 a ve 20:00. Tento exkluzivní zážitek si lze dopřát i ve VIP provedení. Nejen že vás čekají neskutečně pohodlná kožená polohovatelná křesla, v nichž se vám bude relaxovat jedna báseň, ale také skvělý výhled na plátno v tom nejlepším sále. Samozřejmostí je VIP salonek, kde se můžete kdykoliv občerstvit - připraven je pro vás popcorn v několika příchutích, oblíbené nachos, káva a nealkoholické nápoje. Vstupenky lze pořídit ZDE.

FOTO: Facebook Coldplay/@stevieraegibbs

reklama