[OL]4you na

Chinaski v Olomouci pokřtí album

Dvanácté studiové album kapely Chinaski je na světě! S nahrávkou, která vyjde digitálně na konci září, kapela objede exkluzivně deset klubů po celé republice. S fanoušky pokřtí album nazvané Frihet i 8. října v Sklubu. Nové CD nebo LP bude součástí každé vstupenky...

Chinaski v Olomouci pokřtí album

Půjde o exkluzivní koncertní křty v klubech pro omezené množství fanoušků. S každým z nich se Chinaski chtějí potkat. Před každým vystoupením proto bude vždy prostor pro autogramiádu. Návštěvníci tak dostanou šanci odnést si desku s podpisy i věnováním.  

"Na jaře jsme odjeli do Norska, kde jsme v nádherném studiu na břehu Norského moře natočili naše dvanácté řadové album. Tehdy jsme ještě úplně nevěděli, jak se bude jmenovat, i když jsme se o tom hodně bavili. Nakonec se to ale ukázalo jako celkem jasná volba. Svoboda. To byl pocit, který jsme tolikrát za poslední dobu zažili, a který jsme tak intenzivně cítili při nahrávání v té úžasné dřevěné chalupě na malém ostrově u Ålesundu. Naše nové album se bude jmenovat Frihet, norsky svoboda," říká frontman Michal Malátný.   

Křest a lístky
Návštěvníci křtů budou těmi prvními, kterým se album Frihet dostane do rukou. Kluby se návštěvníkům otevřou v 17:30, autogramiáda bude probíhat od 18:00 do 19:30. Následovat bude koncert, při kterém zazní všech 13 písní nové desky i další hity kapely. Vstupenky na koncert do Sklubu pořídíte zde.

FOTO: Tomáš Beran

reklama