[OL]4you na

Radio Haná slaví 30 let! Přijedou No Name, Janek Ledecký, O5 a Radeček, Voxel!

Radio Haná slaví 30 let, a hudební skupiny No Name, Janek Ledecký, O5 a Radeček, Voxel je oslaví spolu s nimi!

Radio Haná slaví 30 let! Přijedou No Name, Janek Ledecký, O5 a Radeček, Voxel!

Narozeninová dvoudenní show přímo v centru Olomouce – na Korunní pevnůstce se blíží! 30. dubna a 1. května oslaví Radio Haná své narozeniny během Pálení čarodějnic a Májové slavnosti. Čeká vás spousta stánků pro malé i velké posluchače, stánky s občerstvením, rej masek, vatra s upálením čarodějnice, opékání buřtů a další doprovodný program pro celou rodinu!

Hned první čarodějnický večer odstartují The Addams Sisters. Po nich zahrají super boyband Trocha Klidu a po vatře (a upálení čarodějnice) vystoupí hvězdná šestičlenná slovenská pop-rocková skupina No Name. Díky albům "Počkám si na zázrak", "Oslávme si život", "Slová do tmy", "Čím to je", "V rovnováhe" a "S láskou" si vypijete ten nejkouzelnější lektvar zážitků! Večer zakončí velkolepý ohňostroj a kytarové písně u ohně.

"V rámci oslav třiceti let vysílání Radia Haná bychom vám chtěli nabídnout něco nezapomenutelného, na co budete dlouho vzpomínat. Vám všem patří velký dík, protože bez vás bychom tu dnes nebyli," vzpomíná jeho zakladatel, RNDr. Pavel Foretník.

Druhý den si přijďte pro další žhavou nálož těch nejlepších koncertů. "Symboliku třicítky doplní zpěvák Voxel, který letos oslaví 30. narozeniny, Janek Ledecký je zase 30 let na sólové dráze a skupina 05 a Radeček oficiálně vznikla před 30 lety," vysvětluje Martina Kvítko Procházková, která přišla s tímto symbolickým nápadem a rozhodně na akci nebude chybět. Zahájen byl i předprodej výhodnějších vstupenek na portálu www.smsticket.cz!

reklama