[OL]4you na

Můj děda je čert. Divadlo na Šantovce zve na rodinný muzikál

Anička, maminka - zlá královna a děda - čert. To je ústřední trojice postav rodinného muzikálu z pera olomouckého manželského páru Tomáše a Petry Zindler. Divadlo na Šantovce chystá premiéru už v neděli 29. května.

Anička je obyčejná holka na prahu puberty, která svou mámu mnohdy vnímá jako věčně rozkazující a sekýrující zlou královnu. S výchovou Aničky pomáhá děda (čert), jenž je před maminkou přísný, ale jinak Aničce pomáhá, jak se dá. Jako čert vchází do Aniččina pokoje dveřmi kouzelné skříně. Anička by ráda ven na rande, ale máma ji nechce pustit. Anička nakonec utíká za svým princem... A konec dobrý, všechno dobré. Aničce totiž dojde, že zlá královna je vlastně milující maminka, která má o svou dceru obavy...

Autorem námětu a scénáře rodinného muzikálu pro malé i velké je Tomáš Zindler, jenž je také autorem všech aranží a několika písní k muzikálu. Na písničkách spolupracoval se svojí ženou, zpěvačkou Petrou Zindler.

Premiéra rodinného muzikálu Můj děda je čert se uskuteční v Divadle na Šantovce v neděli 29. května ve 14:00 a vstupenky za 250 Kč pořídíte zde.

reklama