[OL]4you na

Fort Escot rozezní meditativní hudba Maoka a Terez Wrau

Divadlo na Šantovce připravilo unikátní koncert dvou spirituálních muzikantů – Maoka a Terez Wrau. Jejich meditativní hudbu navíc umocní prostory pevnosti číslo XX Fort Escot v Křelově, kde se akce už 19. června uskuteční. Součástí programu budou také ochutnávky čajů, autentických vín a zdravých dobrot z Bistra Helen.

Fort Escot rozezní meditativní hudba Maoka a Terez Wrau

Program odstartuje již v 16:00 jarmark hadmade produktů, který nabídne lapače snů, šperky, dřevěné dekorace, olejíčky, svíčky a další zajímavé zboží. Svůj stánek zde bude mít také Trend vozíčkářů, který pomáhá s prodejem výrobků handicapovaných umělců a řemeslníků.

O občerstvení hostů se postará Dobrá Čajovna Olomouc spolu s Bistrem Helen. Součástí gastronomického koutku bude relaxační zóna, kde budou připraveny sedací bagy a vodní dýmky. Milovníci vína budou mít příležitost dát si skleničku autentického vína, které vzniká s maximálním souladem s přírodou, bez užití chemie.

Hudební program odstartuje v 18:00 vystoupením populární olomoucké buskerky Terez Wrau, která svým jemným hlasem dokáže hluboce oslovit nitro svých posluchačů. Následně vystoupí slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista a zpěvák Maok, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou sebevyjádření je právě hudba.

"Chceme do této rušné doby přinést skutečný odpočinek a společně si užít pohodový nedělní program. Naši hosté se mohou příjemně osvěžit skvělým jídlem a pitím a odpočívat pod širým nebem za poslechu relaxační hudby dvou talentovaných hudebníků," uvádí ředitel Divadla na Šantovce Petr Hlávka.

Koncert se uskuteční v neděli 19. června. Akce startuje už v 16:00. Vstupné je 450 Kč a lístky pořídíte zde.

reklama